Kurumsal

Hakkımızda

Hakkımızda


Bu web sitesi Welltures distribütörü Esen hanıma aittir. Sitede bulunan iletişim bilgileri de kendisine aittir. Bu web sitesinde yer alan tüm bilgiler şirketin resmi web sitesi welltures.com'dan alınmıştır ve sadece bilgilendirme amaçlı buraya eklenmiştir. Tanıtılan ürünler ilaç değildir, destek ürünleridir.

Welltures hakkında bilgi; 2022 yılının Mart ayında Türkiye'nin en başarılı sahadaki iş arkadaşlarının haklarını korumak amacı ile turizm cenneti Antalya'da kurulmuştur. Yaklaşık 10 yıllık saha ve ürün deneyimi, kaliteyi müşterilerine sunmayı amaçlayan inovatif ürünlerinde etkisi olmuştur.

Mevcutta medikal alanda müşterilerimizin yaşam kalitelerini arttırmaya hedefleyen Welltures Global şirketi en büyük değeri distribütörünü ve müşterini bir aile üyesi olarak görmektedir.

Şiarı tüm şirketin damarlarına işlemiş ve bir noktada yenilikçi bir anlayışında hüküm sürmesini sağlamıştır.

Gelecek dönemde piyasaya sürülecek olan yeni ürün gamları ile birlikte sektördeki varlığını güçlendirmeyi hedefleyen Welltures Global organizasyonu tüm dünyada sözü edilen bir marka olma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.